قوانین و مقررات

 قوانین استفاده از سرویس‌های کالاجویان

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کالاجویان به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت کالاجویان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ویدئوهای رسانه تصویری کالاجویان و ثبت سفارش و سایر خدمات ارائه شده توسط کالاجویان به معنای پذیرفتن قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کالاجویان است.

قوانین

کلیه اصول و رویه‏‌های کالاجویان منطبق با قانون تجارت الکترونیک است و خریدار نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ارتباطات الکترونیکی یا تلفنی

زمانی که شما از خدمات کالاجویان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به کالاجویان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که کالاجویان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد و یا به صورت تلفنی ثبت سفارش دهید و یا به صورت تلفنی از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید .

مرجع

 مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، سایت  www.kalajooyan.com است. برای برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانید از آدرس‌‏ها و شماره های ذکر شده در سایت استفاده کنید.

ثبت و ارسال سفارش

خریداران پس از ثبت سفارش و تماس با سایت می توانند هم به صورت کارت به کارت و هم به صورت پرداخت در محل هزینه کالا را پرداخت کنند لیکن امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از بیست میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغی به صورت بیعانه اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی پرداخت شود.

 نظرها

نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و کالاجویان مسئولیتی ایجاد نمی‌کند خواهشمندم نظرات خود را جهت خدمت رسانی بهتر ب شما عزیزان ثبت نمایید.نظراتتان مرتبط و حدالامکان ضروری باشد .کالاجویان هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات خریداران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی کالاجویان درباره محتویات نظر نیست. لذا از خریداران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را پایه  تصمیم گیری خود قرار ندهند.